Logowanie

lub

Rejestracja

wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
na zasadach określonych w regulaminie

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie

wyrażam zgodę
nie wyrażam zgody

Trasa i termin spływu

jednodniowe
weekendowe
wielodniowe
zorganizowane

Dane kontaktowe

Podaj ilość kajaków

Podsumowanie

0 dni

0 km

0 uczestników

100% satysfakcji

wyślij zgłoszenie

Spływy klasoweSpływy kajakowe to fantastyczna alternatywa dla nudnej wycieczki szkolnej. Nigdy nie uda się uczniom tak zintegrować jak podczas takich wypadów. 

Spływ szkolny-klasowy to nie tylko wspólna zabawa, wspólne pokonywanie przeszkód, wspólny śmiech i wspólnie przeżywane emocje, ale także nauka, zdobywanie nowych umiejętności i doświadczeń. Uczniowie nigdy nie będą mieli możliwości tak dobrze się poznać, jak podczas wspólnego uprawiania aktywności fizycznej. W parze z emocjami, jakie Państwu zapewnimy, idzie bezpieczeństwo, bo to jest dla nas najważniejsze. W czasie spływu kajakowego będą Wam towarzyszyć doświadczeni instruktorzy, służący radą i pomocą w każdej sytuacji. 

Różnorodność odcinków – zarówno pod kątem ich trudności, jak i długości - umożliwia znalezienie czegoś odpowiedniego dla każdej grupy wiekowej, bez ograniczeń związanych z doświadczeniem uczniów. A do tego nie można zapominać o dodatkowej gratce, którą można wykorzystać podczas spływu, czyli żywej lekcji fizyki. Funkcjonujące na pomorskich rzekach systemy hydrotechniczne, z których najbardziej wyróżniają się elektrownie wodne na Słupi, stanowią ciekawy sposób przekazywania wiedzy. Spływy dają możliwość zwiedzenia tych obiektów „od zaplecza” podczas przerwy w spływie, czy po jego zakończeniu. 

Bezpieczeństwo i wiarygodność

Jedynie firmy znajdujące się w rejestrze organizatorów turystyki Urzędu Marszałkowskiego mogą w sposób legalny i rzetelny organizować takie imprezy. Masz wątpliwości sprawdź czy firma ma odpowiedni wpis i gwarancję ubezpieczeniową - tylko to pozwoli mieć pewność, że impreza odbędzie się zgodnie z prawem i będzie bezpieczna. Spływy kajakowe szkolne-klasowe objęte są przez nas najwyższym poziomem bezpieczeństwa. Tylko odpowiednie zabezpieczenie, doświadczona kadra instruktorska oraz odpowiednio dobrany odcinek rzeczny do grupy da 100% satysfakcję młodzieży, nauczycieli jak i rodziców. 
Pamiętajcie - jeśli ktoś Wam mówi, że na grupę szkolną wystarczy jeden ratownik/instruktor to zadajcie pytanie - gdzie on ma płynąć !? Na początku, w środku czy na końcu ! A jak się ktoś wywróci to skąd będzie wiedział gdzie ktoś potrzebuje pomocy !?

Firmę można sprawdzić pod tym adresem : www.turystyka.gov.pl

Naszym gwarantem jest : SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

 


ekajaki.pl youtube
ekajaki.pl Instagram