Logowanie

lub

Rejestracja

wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
na zasadach określonych w regulaminie

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie

wyrażam zgodę
nie wyrażam zgody

Trasa i termin spływu

jednodniowe
weekendowe
wielodniowe
zorganizowane

Dane kontaktowe

Podaj ilość kajaków

Podsumowanie

0 dni

0 km

0 uczestników

100% satysfakcji

wyślij zgłoszenie

Nawałnica 2017 : 11-12.08.2017

Noc z 11 na 12 sierpnia 2017 pozostanie na zawsze w naszej pamięci. To co przeszło nad Polską było niewyobrażalną siłą dla osób, które to doświadczyły - żadne zdjęcia, filmy, opowiadania nie oddadzą tego co się działo :( Niestety epicentrum nawałnicy przeszło centralnie przez naszą bazę wyrządzając ogromne szkody materialne. W tym czasie na naszym polu namiotowym byli nasi Przyjaciele - cud że wyszli cało - namiotych ich i samohody znalazły się pod wielkimi drzewami :( Na szczęście schowali się w naszej wiacie - która okazała się zbawienna w całej tej sytuacji. To co rano zastaliśmy jest nie do opisania :( Ogrom zniszczeń na naszym terenie był przerażający - zniknęły z powierzchni ziemi liczne domy, stodoły, budynki gospodarcze, całe ośrodki wypoczynkowe, z którymi współpracowaliśmy :( Nie działały telefony, brak było prądu przez prawie dwa tygodnie, pozrywane linie wysokiego napięcia, połamane jak zapałki żelbetowe słupy energetyczne, niektóre osady były odcięte od cywilizacji przez ponad tydzien - dopiero wtedy mógł ktoś dojechać samochodem - ilość, rozmiar i skala zniszczeń była niespotykana do tej pory, a wszystko trwało krótką chwilę.
Chcieliśmy podziękować naszym wspaniałym kajakarzom, którzy przebywali na naszej bazie - za odwagę, pomoc, dobre słowo i za to, żę wracją w tym roku do nas pomimo tego co przeżyli !
Chcieliśmy podziękować również naszym Przyjaciołom, rodzinom, znajomym, zaprzyjaźnionym firmom - którzy po informacji co nas spotkało ruszyli nam z pomocą przy odgruzowywaniu bazy z drzew, uszkodzeń - pomoc Wasza była nieoceniona w tym trudym dla nas czasie !
Niestety będą też żale za brak wsparcia - jakiejkolwiek pomocy od służb odpowiedzialnych zaniesienie pomocy w takich sytuacjach - niestety informację jaką otrzymaliśmy to taka że "prywaciarzom" nie należy się pomoc i muszą sobie radzić sami :( :( :(
Od 12.08.2017 - nikt u nas nie był
Czy otrzymaliśmy jakąkolwiek pomoc od naszego polskiego rządu / województwa / powiatu : NIE - przykre to jest bardzo :(
Poniżej link do naszej galerii zdjęć- nie ma tego dużó bo nie było czasu na robienie zdjęć - macie również film jaki nakręciliśmy w naszej najbliższej okolicy
https://goo.gl/photos/FKBmHpeEfPMmMyca9
ekajaki.pl youtube
ekajaki.pl Instagram